Ułatwienia dostępu

Pierwsza Piesza Pielgrzymka

W sobotę 16 maja 2026 roku uczestniczyliśmy w historycznym wydarzeniu na terenie naszej małej Ojczyzny. Pierwsza Piesza Pielgrzymka z Kościoła pw. Świętego Wawrzyńca w Wołowie do Sanktuarium pw. NMP z Góry Karmel w Głębowicach z udziałem Kościuszkowców😍 Każdy niósł w sercu swoją intencję,  ale wspólna modlitwa, śpiew, a także cisza i łzy wzruszenia łączyły pielgrzymów. Przepiękna trasa wśród zieleni pozwoliła na chwilę zadumy, wyciszenia i zatrzymania. To była przestrzeń do osobistego odkrywania swojej duchowości a jednocześnie chwila bliskości i jednoczenia z innymi ludźmi,  na który w galopującym świecie jest coraz mniej czasu. I nawet odtańczyliśmy "belgijkę"  💕💕To była wielka energia dla ducha i ciała❤️
Izabela Michońska