Uczniowie klasy 4 TPS wzięli udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Drugie Życie Opony”, realizowanym przez Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A. 🌍♻️
Celem programu jest promowanie świadomości ekologicznej oraz działań na rzecz ochrony środowiska poprzez prawidłową utylizację i recykling opon.
Przemysław Andrzejczak, Oskar Małecki, Krzysztof Uść oraz Tomasz Wysocki przygotowali film pt. „Drugie życie opony – kwitnący ogród z recyklingu!” 🎥🌿 Uczniowie wykonali ekologiczne kwietniki z opon i desek z palet 🪴.
Projekt pozwolił rozwijać kreatywność, umiejętności techniczne i współpracę, a także przyczynił się do upiększenia terenów zielonych wokół szkoły poprzez nasadzenia kwiatów 🌸, które wzbogaciły przestrzeń i podkreśliły jej estetyczny charakter.