Stypendia Starosty Powiatu Wołowskiego rozdane
W tym semestrze b. r. szk. stypendystami Starosty Powiatu Wołowskiego w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie zostali Adam Serwatyński, Jakub Staszczyk, Marcin Konieczny oraz Jakub Bajcar. Chłopcy otrzymali dyplomy, gratulacje z rąk p. Starosty Jana Janasa oraz uzyskali gratyfikacje finansowe za osiągniecia sportowe w dyscyplinach, które trenują i które są dla nich codzienną pasją. Należy wspomnieć, że uczniowie realizują się sportowo i osiągają wysokie wyniki, które są okupione wielogodzinną pracą, wytrwałością oraz zamiłowaniem. Niech wyróżnieni będą natchnieniem dla innych szkolnych kolegów i przykładem, że można robić to co się kocha, czerpać z tego radość i satysfakcję a w oczach innych zyskać uznanie i szacunek. BRAWO CHŁOPAKI!