🌍 Kościuszkowcy w Wielkim Teście o Klimacie! 🌱
18 listopada uczniowie klas 4TI i 4TL: Szymon Dembski, Mikołaj Hołodniak, Miłosz Laszewicz, Wiktor Sendyka, Eryk Lepucki oraz Marcel Michalewicz reprezentowali naszą szkołę podczas Wielkiego Testu o Klimacie, zorganizowanego przez Gazetę Wyborczą na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Opiekę nad uczniami sprawowała pani Agnieszka Rak-Skrzypek – kierownik szkolenia praktycznego 👏