Technikum LOGISTYCZNE w finale konkursu ‘PROFESJONALNA SZKOLA ROKU 2025”.
Z dumą informujemy, że Nasze technikum w branży logistycznej przystąpiło do konkursu „Profesjonalna Szkoła Roku”, który jest inicjatywą realizowaną przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w ramach projektu dotyczącego opracowania modelu Branżowej Szkoły Ćwiczeń. Celem konkursu jest identyfikacja i promocja najlepszych praktyk edukacyjnych w obszarze kształcenia zawodowego oraz wyróżnienie szkół osiągających wysokie wyniki i stosujących nowoczesne metody nauczania. Wniosek konkursowy szkoły składany w branży logistycznej pozytywnie przeszedł ocenę merytoryczną w konkursie i jest w gronie 36 Finalistów z obszaru całego kraju.. Podczas konferencji podsumowującej konkurs w dniu 28 maja 2026r. w Warszawie, na którą zostaliśmy zaproszeni, zostaną ogłoszone ostateczne wyniki i nastąpi wręczenie nagród laureatom i szkołom wyróżnionym. Gratuluję nauczycielom uczącym w zawodzie technik logistyk za ich spektakularną pracę, za pasję, z którą codziennie podchodzą do swoich obowiązków, za nieustanne dokształcanie dzięki któremu młodzież uzyskuje aktualną wiedzę oraz umiejętności dostosowane do współczesnych realiów rynku pracy oraz za nowatorskie metody pracy. Dzięki takim działaniom przygotowanie wniosku było jedynie formalnością. Gratuluję uczniom i absolwentom Technikum z roku 2025 uzyskania tytułu technika logistyka, wysokich wyników zdawalności egzaminów zawodowych osiągniętych dzięki wymagającej kadrze, udziałowi w realizacji różnego rodzaju projektów szkolnych w kraju i za granicą, za otwartość na wiedzę oraz działalność na rzecz szkoły. NAPRAWDĘ - NAUKA POPŁACA.
Trzymamy kciuki za ostateczne wyniki konkursu w dniu 28 maja.
Barbara Żeliźniak – dyrektor szkoły