Ułatwienia dostępu

Technikum logistyczne  w finale  konkursu

Technikum LOGISTYCZNE  w finale  konkursu ‘PROFESJONALNA SZKOLA ROKU 2025”.

  Z dumą informujemy, że  Nasze technikum  w branży logistycznej  przystąpiło do konkursu „Profesjonalna Szkoła Roku”, który  jest inicjatywą realizowaną przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w ramach projektu dotyczącego opracowania modelu Branżowej Szkoły Ćwiczeń. Celem konkursu jest identyfikacja i promocja najlepszych praktyk edukacyjnych w obszarze kształcenia zawodowego oraz wyróżnienie szkół osiągających wysokie wyniki i stosujących nowoczesne metody nauczania. Wniosek konkursowy szkoły składany w branży logistycznej   pozytywnie przeszedł ocenę  merytoryczną  w konkursie i jest w gronie 36 Finalistów z obszaru całego kraju..  Podczas konferencji  podsumowującej  konkurs   w dniu 28 maja 2026r. w Warszawie,  na którą zostaliśmy zaproszeni, zostaną ogłoszone ostateczne wyniki i nastąpi wręczenie nagród laureatom i szkołom wyróżnionym. Gratuluję  nauczycielom uczącym  w zawodzie technik logistyk  za ich   spektakularną pracę, za pasję, z którą codziennie podchodzą do swoich obowiązków, za  nieustanne dokształcanie  dzięki któremu młodzież  uzyskuje  aktualną wiedzę oraz umiejętności  dostosowane do współczesnych realiów rynku pracy oraz za nowatorskie metody pracy. Dzięki  takim działaniom  przygotowanie wniosku było  jedynie formalnością. Gratuluję  uczniom  i absolwentom Technikum  z roku 2025  uzyskania tytułu  technika logistyka, wysokich wyników zdawalności egzaminów zawodowych osiągniętych dzięki  wymagającej kadrze, udziałowi w realizacji różnego rodzaju projektów szkolnych w kraju i za granicą, za otwartość  na wiedzę oraz działalność na rzecz szkoły. NAPRAWDĘ - NAUKA POPŁACA.

Trzymamy kciuki  za   ostateczne  wyniki  konkursu  w dniu 28 maja.

Strona konkursu

 Barbara Żeliźniak – dyrektor szkoły