Ułatwienia dostępu

Kościuszkowcy w Operze

Opera Wrocławska kolejny raz w tym roku ugościła Kościuszkowców 😍 W piątkowe popołudnie 15 maja 2026 roku  wyruszyliśmy do Wrocławia na spotkanie z kulturą na najwyższym poziomie😍 Tym razem delektowaliśmy się przepięknym spektaklem "Kopciuszek" Gioacchino Rossiniego. Libretto Opery wywodzące się z bajki Charlesa Perraulta pokazuje dobro i zło tego świata. A najważniejsze przesłanie tej  sztuki operowej - największą zemstą jest wybaczenie - powinno na zawsze zagościć w sercu każdego człowieka. W  dzisiejszym świecie, gdzie tyle zła, hejtu i mowy nienawiści obraz artystyczny  poprzez przekaz pokazuje, że można postępować inaczej. Zło dobrem zwyciężaj😍
Wycieczka zakończyła się około godziny 23.30, ale humory dopisywały wszystkim uczestnikom.
Opiekunkami uczniów podczas wyjazdu były panie Izabela Michońska i Małgorzata Brodziak.

Izabela Michońska